Massive-Forum

Knight Online Koxp | 1849 Koxp - 1299 Koxp - 1849 Multi Client - Metin 2 hile ,bot,
 
AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Knight Online Kullanıcı Anlaşması

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Mysteяious
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 105
Kayıt tarihi : 07/05/10
Yaş : 28

MesajKonu: Knight Online Kullanıcı Anlaşması   Cuma Mayıs 07, 2010 6:56 pm

KULLANICI ANLAŞMASI ("ANLAŞMA") K2 Network, Inc. ("ŞIRKET") TARAFINDAN SIZE Knight Online ("THE GAME") SON KULLANICI ERISIMI İÇİN SAGLANAN KURAL VE SARTLARI İÇERİR. ASAGIDAKI BİLGİLERİ DİKKATLE OKUYUNUZ. "SERVİS KURALLARINI OKUDUM VE KATILIYORUM" DÜĞMESİNE BASARAK, BU SÖZLEŞMENİN ŞARTLARINI OKUYUP ANLADIĞINIZI BİLDİRMEKTE VE SİZE KNIGHT ONLINE OYNAYABILMEK İÇİN SAĞLANAN ERİŞİMİN KURALLARINA BAĞLI KALACAĞINIZI BELİRMEKTESİNİZ. BU SÖZLEŞMENİN KURAL VE ŞARTLARINI UYGUN BULMUYORSANIZ, LÜTFEN HEMEN SAYFAYI TERK EDİNİZ.


1. ANLAŞMANIN KURALLAR

(a) Anlaşmanın Kuralları. K2 Network, Inc. ("Şirket") size online cok kisiyle oynanabilen bilgisayar oyunu "Knight Online" `i ("Knight Online" ya da "Oyun") kullanıcı kural ve sartlarınin icerildigi bu sözleşmeye bagliliginiza dayali olarak oynanması ücretsiz olarak sizin oyunu oynamaniza izin verir. Oyunu oynamak ücretsiz olup aylik hicbir üyelik parasi istenmemektedir. Şirket oyun icinde kullanabileceginiz sanal item'ları satarak para kazanmaktadir. Knight Online'i kullanmaniz sizi bütün kurallara ve sartlara katildiginizi beyan eder. Sozlesmenizi teyit etmek icin, bu sözleşmenin sonunda yer alan "Servis Kurallarıni Okudum ve Katiliyorum" dugmesine basiniz. Eger yazılanları Kabul etmiyorsanız, size Knight Online oynamaniz icin sunulan sartları Kabul etmediginizden, hemen sayfayi terk etmelisiniz. Eger kullanim sözleşmesi ve kuralları ile ilgili her hangi bir sorunuz olursa, lutfen şirketin musteri destek servisiyle : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

(b) Degisiklikler. Şirket, bu sözleşmeyi degistirebilir, guncelleyebilir, ekleme yapabilir, veya duzeltme yapabilir ya da kullanim sartlarıni kendi sagduyusuyla istedigi zamanda kullanıcıya haber verme zorunlulugu altinda olmadan degistirebilir veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] da degisiklikleri duyurabilir. Bu sözleşmede yapılan degisiklikler degisiklik yapılan sözleşme websitesine konduktan hemen sonra gecerlilik kazanmaktadir. Kullanim kuralları websitesine konulu konmaz gecerlidir. Gecerlilik tarihinden hemen sonra sizing Knight Online'i kullanmaniz bu degisikliklere katildiginizi belirtir. Bu sözleşmeyi ve kullanim sartlarıni, zaman icinde degisebilecek icerikle asina olabilmek icin, siklikla okuyacaginizi kabul ediyorsunuz.


2. SERVİS AÇIKLAMASI

Şirket, Knight Online'i ücretsiz olarak, Internet üzerinden https:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ("Web sitesi") üzerinden erisimi yapilabilen, online dus gucune dayali rol yapma oyun servisi ("Servis") olarak sunar. Şirket, daha onceden haber vermeden, zaman icerisinde web sitesinin URL adresini degistirme hakkını elinde tutar. Servisi kullanabilmeniz icin, Şirketin web sitesi üzerinden sundugu yazılımı ("Yazılım") indirmeniz gerekir. Her kim servisi kullanmak isterse, şirkette hesap acmaya tabi tutulmaktasir ("hesap/account"). Şirket Internet erisimi sağlamadigindan, Internet'e baglanmaniz icin gerekli her ücretten siz sorumlusunuz. https:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yer alan web sitesi servisin aktif bir bolumunu olusturmaktadir ve web sitesinin kullanim kuralları Sozlesme Sartlarıyla aynidir.


3. KULLANIM HAKKI

Kullanim sözleşmesine bagli olarak, şirket, kullanim icin herkese acik olan servis haklarıni ve herkese acik olan servisle baglantili yazılımı kullanma hakkını verir. Yazılımi ya da servisi kar amaciyla kiralayamaz, ruhsatini veremez, ve borc olarak veremezsiniz. Ekleme yapamaz, degistiremez, yeniden derleyemez veya yazılımdan turetilmis mekanizmalar olusturamazsınız.


4. HESAP


(a) Nitelik. Hesaplar 18 yas ve ustu yetiskinler icindir. Eger 18 yaşından kucuk ve servis kullanimindan yararlanmak istiyorsanız, ebeveynlerinizden birinin kayıt işlemini tamamlaması, kendi adlarına hesap olusturması ve bu sözleşmediki bütün sorumlulukları ustleniyor olmalidir. Bu surecleri tamamlamış ve hesaplarıni iyi bir sekilde surdurenlerden, bu sözleşmede "Üyeler", "Kullanicilar", veya "Oyuncular" olarak bahsedilmistir. "Servis kurallarıni okudum ve katiliyorum" dugmesine basarak 18 yaşınin ustunde olan bir yetiskin olarak kabul ettiginizi kabul ediyorsunuz. Hesabin kayıtlı kullanıcısi hesabi kullanabilir veya 18 yaşınin altindaki ******na hesabi kullanması icin izin verebilir. Hesabınızda yapılan bütün işlemlerden sorumlusunuz.


(b) Hesap ID'si. Hesabınız acildiginda, kendinizi Şirket'e tanitmak icin bir isim secmeniz gerekmektedir (Hesap ID'si/Account ID). Hesap ID'sini bir kisinin adi, 3 parti marka haklarına, ticaret haklarına, ya da mulkiyet haklarına zarar verecek bir isim veya sizing Şirketin bir calisani olarak baskaralarıni inandirabilecek bir isim, veyaiydi şirketin kendi sagduyusuyla umuma aykiri olarak degerlendirebilecegi isimler secemezsiniz. Şirketin terbiyesiz bir dille ifade edilmis hesap ID lerini slime ve degistirme hakkı vardir. Siz hesap isminiz altinda yurutulen bütün işlemlerden sorumlusunuz.


©️ Hesap. Bu kullanıcı sözleşmesini kabul ederek, servise ulasmak icin kullandiginiz hesabin, şirketin şirket sunucularında tuttugu karekterlerin, oyundaki item'lar ve oyun icinde hesabınızda kullanilan sanal paranin, veya sunucularda ya da hesabınızda olusan herhangi bir biliginin sahibi olmadigini kabul ediyorsunuz. Hesap, karakterler, oyun item'ları, oyun icindeki sanal para ve diger bilgiler şirketin malidir.


(d) Karakter Adi (Character Name). Servisi kullanmak icin, bir karakter olusturmaniz ve diger üyelere kendinizi tanitmak icin bir karekter ismi secmeniz gerekiyor. Bir baskasinin adını, ya da herhangi bir ucuncu partinin marka hakkını, ticaret hakkını, mulkiyet hakkını, ya da diger oyuncuları, sizin şirketin bir calisani olduguna inandirabilecek bir ismi, ya da şirketin kendi sagduyusuyla kaba, terbiyesiz ve saldirgan olarak degerlendirebilecegi isimleri secemezsiniz. Şirket kaba veya saldirgan isimler slime veya degistirme hakkını elinde tutar. Oyundaki karakter isimleri icin sadece ASCII karakterleri kullanabilirsiniz. Unicode kullanamazsınız.


(e) Klan Isimleri (Clan names), klan unvanları (clan titles), klan sembolleri (clan symbol), Karekter Adları (character names), NPC Isimleri (NPC Names). Servise erisim yaparken, klaniniza isim vermeniz, ve her bir klan üyesine unvan vermeniz mumkun. Bir kisinin ismi olan ya da bir ucuncu partinin marka haklarına, sicil haklarına, ticaret haklarına veya mulkiyet haklarına zarar veren, veya sizing şirketin bir calisani oldugunuza diger oyuncuları inandirabilecek, veya şirketin kendi sagduyusuyla kaba ve terbiyesiz bulabilecegi bir ismi klan olarak secemez, baska bir karaktere unvan olarak veremezsiniz. Şirketin kaba, terbiyesiz ya da saldirgan olarak nitelendirebilecegi isimleri slime, degistirme, veya size degistirmeyi zorunlu kilma hakkı vardir. Oyun icindeki isimler icin sadece ASCII karakterleri kullanabilirsiniz. Unicode kullanamazsınız.


(f) Sifreler. Hesabınızi acarken, bir sifre secmek zorundasiniz. Sifrenizin ve sifrenizi gostermeniz ya da gosterilmesine izin verilmesinden dogan herhangi bir zarardan veya baska biri tarafindan hesabınıza erisiminin saglanmasından siz sorumlusunuz. Online hicbir sifre istegine cevap vermemelisiniz. Şirket hicbir zaman online ya da offline olarak sifrenizi istemeyecektir. Sadece servis girisi yaparken ya da şirketin belli bir servisi sağlaması icin gereken dogrulama islermi icin sifrenizi bu işlem icin secilmis şirket email adresine ya da websitesine godermeniz gerekebilir.


(g) Kayit Kuralları. Servis kayıt formuna dogru ve tam bilgi girmeniz ve kayıt bilgilerinizi dogru ve tam olarak tutmak icin siklikla guncellemeniz gerekmekte. Eger gercek disi, eksik bilgi, ve gecerli olmayan bilgi saglarsanız ya da şirket sagladiginiz bilgilerin gercek disi, eksik ve gecerli olmadigina inanirsa, şirket hesabınızi durdurabilir ya da iptal edebilir ve simdiki ve gelecekteki servis kullanma talebini geri cevirebilir.


(h) Eski Üyeler. Şirket tarafindan hesapları iptal edilmis üyeler, hic bir sebep ve hic bir sekilde, herhangi bir hesap ustunden dahil olmak uzere, şirketin yazılı izni olmadan servis erisimi yapamaz.


(i) Ilgili Hesaplar. Eger şirket bir hesabi iptal ederse, şirketin ayni üye adını, telefon numarasini, email adresini, ve posta adresini, Internet Protokol adresini, veya kresi karti numarasini kullanan hesaplarıda iptal edebilir.


(j) Coklu Hesaplar. Su an her oyuncunun, kullanıcınin, veya üyenin birden fazla hesap acmasına izin verilmektedir. Şirketin bi oyuncunun acabilecegi hesap sayisina sinir getime hakkı vardir.


(k) Goruntuleme ve Kabuledilemez Icerigi Silme Hakki. Şirketin, gorev olarak kabul edilmeksizin, gönderilen her icerigi, inceleme ve goruntuleme hakkı vardir ve kendi sagduyusuyla gönderilen icerigi zararli bulursa, bu icerigi silme hakkı vardir.


5. SERVİS ÜCRETİ

Oyunu oynamak ücretsizdir. Oyunu oynamak icin hic bir servis ücreti odemenize gerek yoktur. Ancak şirket, internete baglanma ücretinizden, internet cafeler gibi sizi ücrete tabi tutan yerlere odenen ücretten, bilgisayar yazılım ve donanim ücretlerinizden sorumlu degildir.

6. OYUNDAKİ ITEM'LARIN SATIŞI VE OYUN İÇİ SANAL PARA


(a) Oyun Item'larınin alinisi ve oyun ici sanal paral. Şirket bazen size oyun icinde veya websitesinde Knight Online'da kullanilabilen oyun ici sanal item'ları satmak isteyebilir. Ayrica, şirket bazen size oyun icinde veya websitesinde Knight Online'da kullanilabilen oyun ici sanal item'ları alabilmeniz icin sanal para satmak isteyebilir (The `Knight Cash'). Eger oyun item'i ya da Knight Cash almak isterseniz oyun item'larınin ve Knight Cash'in nasil oyunda kullanildigini bildiginizi kabul ediyorsunuz ve Knight Cash ve oyun ici item'ların transferinden doga bilecek her sonuctan sorumlusunuz. Oyun dışında Knight Cash ve Oyun item'larınin ticaretine izin verilmemektedir. PARA VERIP ALDIGINIZ OYUN ITEM'LARI YA DA KNIGHT CASH'IN HIC BIR SEKILDE GERI IADESI YAPILIP ODENEN UCRET GERI ALINAMAZ. Ayrica, aldiginiz Knight Cash ve Game Item'larınin şirketin mali oldugunu ve odeme yaparak aldiginiz hakkın sadece oyun icinde bu Kight Cash'i ve oyun ici item'ları kullanmak oldugunu kabul ediyorsunuz. Şirket bazi belli kisilere Knight Cash ve oyun ici item satmama hakkını elinde tutar.


(b) Güvenlik. Güvenlik sebebiyle, şirket Knight Cash ve oyun item'larıni alirken sizden isim, adres, telefon numarasi, sosyal güvenlik numarasi, ve kimliginizin kopyaşı gibi kisisel bilgileri isteyebilir. Satin alma işlemine tabi olan kisilerden satin alma işleminin gercek ve gecerli olduguna dair yazılı ve imzali ifadelerini vermeleri istenebilir. Bunu yapmayanların hesapları durdurulabilir.


7. OYUNCULAR ARASI TİCARET

Oyun icindeki gereclerin ayni server'da bulunan oyuncular arasindaki ticareti mumkundur. Diger tüm transfer ve alis verisler, limitsiz olanlarıda iceren, Knight Cash, hesap adi ve tüm oyun disi transferler sert bir sekilde yasaklanmıştir.

Şirket, izin verilen ya da yasaklanmış olan ticaret aktivitelerinden dogan kayiplardan hic bir sekilde sorumlu tutulamaz. YASAKLANAN HARAKETLERI YAPMAK HESABINIZIN DERHAL IPTALINE SEBEBIYET VEREBILIR.


8. İÇERİK ve ÜYELERİN UYMASI GEREKEN KURALLAR


(a) İçerik. Sunlara katılıyorsunuz: (i) Yazılımı ve servisi kullanarak, grafiklere, ses effectlerine, müziklere, ve animasyon stili video ve text'lere ulasacaksınız, ("İçerik"), ve (ii) İçerik lisansı sözleşmesiyle bir baska bagimsiz icerik saglayicisi tarafindan saglanmış olabilir, buna üyelerin text formatindaki katkiları da dahildir. Şirket politika olarak icerigi onceden elemez. Şirket hic bir zorunluluk olmamak kaydıyla zararli, saldirgan ve bu sözleşmeye ters dusen herhangi bir icerigi herhangi bir zamanda silebilir.


(b) Içerık hakları.Şirket ve içerik sağlayıcılarının, kopyalama hakları ve diğer uygulanabilir yasalar altında kendi içerikleri üzerinde hakları olduğunu bu anlaşma ile onaylar ve bu haklara karşı işlenen herhangi bir ihlal durumunda tüm sorumluluğu aldığınızı Kabul etmiş bulunuyorsunuz.Bu içerikleri Knıght Online dışındaki hiçbir yolla kullanmayacağınızıda kabul etmiş bulunuyorsunuz.


©️ Üyelik içeriği.Üyeler değişik formatlardaki içerikleri sunucularımıza yükleyebilirler.Örneğin; Knight Online için yapılan seçimler, mesaj panosu ve bunun gibi kullanıcılar arası alanlardaki içerikler. Başka bir şekilde belirtilmediği sürece, içeriğinizi herhangi bir yerde servis içinde sunmanızla birlikte, şirketimize doğrudan olarak kişilik hakları olmaksızın, sürekli, değistirilemez,herkese acik olan hak ve yeniden üretim,cevirim,yayinlama,gelistirme,icerikten tureyen diger calismalar,dagitim,gosterim ,diger form,medya veya simdiki bilinen ve gelistirilecek teknoloji alanlarindaki calismalar icin derleme ve birlestirme konularinda kullanim lisans hakki vermis bulunuyorsunuz .


(d) )Üyelerin uyması gereken kurallar;Servisimizi (i)yükleme,postalama,elektronik postalama ve icerigi 3.kisi haklarina karşı gelecek sekilde kullanim;(ii) herhangi kurulus veya kisileri taklit etme,şirket calisanlarini da iceren ve durumunuz hakkinda yanlış bilgiler vererek baska kisiler ve kurumlar yerine kendinizi gosterme;(iii) yükleme,postalama,elektronik postalama veya icerigi yasa ve kurallara aykiri hale cevirme(iv) icerigi yükleme,postalama,elektronik postalama veya şirketimizin kendi taktiriyle belirlenen zararli,tehdit edici,hakaret edici,taciz edici,hileli,karalayici,kaba,mustehcen,asagilayici ,nefret iceren,etnik acidan irkci;veya virus, trojan horses, worms, time bombs, cancelbots veya zararli ve diger sistemler ve kisilerin ozel bilgilerini engelleyici ve haklarina el koyucu durumlar; (v) yükleme,postalama,elektronik postalama ve icerigi sizin hakkiniz olmayan, kanunlar ve anlaşmalar icindede belirtilmis durumlar icinde kullanim(ic bilgiler,kisisel ve anlaşmada belirtilmeyen calisanlar baglatili güvene dayali bilgiler); (vi) talep edilmeyen ve yetki verilmemis herhangi bir reklam,promosyon maddeleri"junk mail," "spam," "chain letters," "pyramid schemes," veya diger formlardaki benzeri durumlari,yükleme,postalama,elektronik postalama; (vii)servis ve saglayicilara veya ona bagli yayin agina zarar verme ve verilmesine yol acma , ve kurallara,servise bagli yayin agina ait prosedurlere ve anlaşmaya uymama ve karşı gelme veya(viii)gizlice takip ve taciz etme gibi alanlarda kullanmayacaginizi kabul etmis bulunuyorsunuz.


(e) Hile programlari.Esit oyun ilkeleri gereği,şirket macro, bots, or mouse emulators gibi hile programlarinin kullanimina Knight Online oyunu icinde izin vermez.Eger bu hile programlarini kullanirsanız,agir sonuclarina ve belitilen(i)Şirketin hesabinizi belirsiz bir tarihe kadar kapatmasi(ii)hesabinizi tamamen kapatmasi(iii)ileriye yonelik herhangi yaptirim haklarini size karşı aramayi kendisine ayirmasi,durumlarina katlanirsiniz.


(f) Musteri progr*****n gelistirilmesi.Tüm üyeler kendilerine şirket tarafindan tahsis edilen programi kullanmalidirlar.Şirket programi duzenli olarak gunceller ve tüm oyuncular bu program ile calisan oyunun son seklini kullanmakla yükümlüdürler.Oyun program üzerinde degisikliklere gitmek kesin bir sekilde yasaklanmıştir.Sonuclari,hesabinizin son verilmesine kadar gidebilecektir.


(g) Program aciklarinin istismari.Üyeler oyun icerisindeki herhangi bir program acigini istirmar edip kullanma konusunda acikca yasaklanmışlardir.Aksi yondeki kullanimlar ve bu kurala karşı egilimler,hesabin kapatilmasi ve son verilmesini dogurur.


9. RESMİ SERVİS

Şirket Knight Online'i sadece şirketin websitesinde sunuldugu seklinde oynanması icin dizayn etmistir. Knight Online'i şirketin websitesinde onerildigi sekilde oynamayi ve baska hic bir sekilde oynamamayi kabul ediyorsunuz.

Ayrica, Sunucu emulator'leri gibi Knight Online'in oynanabilecegi herhangi bir yol olusturmamayi kabul ediyorsunuz. Herhangi bir yazılım programindan, hizmetlerden, uygulamalardan, emulatorler'den, veya araclardan turemis Knight Online icin tasarlanmış programlari yaratma hakkina sahip olmadiginizi ,bu anlaşmada bekirtilen izne acik kullanimlarin yapilabilecegi durumlar haric,kabul etmis bulunuyorsunuz.

Altyapımıza sacma veya gereğinden fazla yuk koyamazsınız. Knight Online hesaplarıni, karakterlerini, item'larıni, coin'lerini veya telif hakları olan diger maddeleri satamaz veya acik arttırmayla sunamazsınız.. .

10. GİZLİLİK


(a) Sistemimize kayıt oldunuz sırada bize sağlamış oldugunuz kisisel bilgileriniz, sadece şirket ici amaclar icin kullanilmaktadir.Sizin nelerden hoslandiginizi belirlemek icin toplanilan bu bilgiler servis kalitesini gelistirmek icin tarafimizdan degerlendirilir. Bilginiz dahilinde olan ve bu anlaşmada belirtilen koşullar dışında, şirketimiz , kisisel bilgilerinizi kesinlikle bir baska kisi veya kisilere sizin onayiniz olmadan vermeyecektir.

Şirketimiz, yetkisi olmayan ve yasadışı kurumlarla yapmış oldugunuz kisisel işlemlerin güvenligi konusunda herhangi bir garanti vermez. Eger teknik destege ihtiyac duyarsanız, uzaktan geçiş saglayarak ve progr*****zi yüklediginiz pc yi gozden gecirerek, hataları bulma ve destek arama olanaklarına sahip olabilirsiniz.
Herhangi bir nedenle servis, yazılım, ve ileride bizim tarafimizdan yada bizimle yari iliskisi olan partiler tarafindan saglanicak servis ve programlamalar icin, şirketimizin sizinle mail aracılığı ve benzeri tekniklerle ulasilabilecegini kabul etmis bulunmaktasiniz.


(b) )Şirket size ait bilgileri, kendi taktir hakkını kullanarak(ve sizin yetki vermenizle), arastirilması gerekli yada uygun olduguna inanilan, ve cozulmesi mumkun problemler ve sorgular icin , veya yasa tarafindan gerek duyuldugu taktirde , ozel kuruluslar,yasal kurumlar, veya resmi yetkililere sağlama hakkına sahiptir.


11. EBEVEYN

Şirket uygun olmayan oyunlar, chat veya servis'e olan linkler üzerinde gozetlemede bulunabiliyor ve onlem alabiliyor iken, cocuklar icin uygun olmayan ve herhangi yas grubundan cesitli kullanıcıları asagilayan dil ve degisik turden maddelere, servis üzerinde veya aracılığıyla ulasilması mumkun olabilmektedir. Şirket, aileler ve vekillerin uygun bulmadigi yada herhangi bir kullanıcı icin hos olmayan icerik veya iceriklere geçişi diger oyuncuların sağlamayacagi konusunda garanti veremez. Şirket, policesi gereği, her bir oyuncu tarafindan aktarilan haberlesme ve maddelerin icerigini onceden goruntuleyemez.


12. SERVİSİN DURDURULMASI


(a) Şirket zamandan zamana,normal olarak belirlenmis dilimlerde, herhangi bir uyarıda bulunarak veya bulunmadan, sistemde bakım calismaları yapmak icin servisi kesme hakkına sahiptir.


(b) Şirketin kontrolu dışında da cesitli sebeplerden dolayı servisin kesilebilecegi size belirtilir ve şirket, sizin, hesabınıza ve servise istediginiz herhangi bir zamanda dilediginiz gibi ulasmaniza garanti vermez. Şirket, servisin kesimi, gecikimi ve control disi gerceklesen basarisizligi karşısinda sorumlu olmayacaktir.


©️ )Şirket, servis kesilmesinden kaynaklanan ve (a) or (b) paragraflarında aciklanan durumlar icin ,oyun item larıni veya bir kismini,Knight Cash alimları ve hesap ücretlerini (eger varsa)geri verme zorunlulugunda degildir.


13. GARANTİLERLE İLGİLİ

Şirket, servis, yazılım, hesap, Knight Online oyun ve diger servisleri "oldugu gibi" taniminda saglar ve bu vesileyle diger turden olan tüm, yazılı ve sozlu,adi gecen veya kanunla belirlenmis,ve limiitsiz garanti basligi altinda, hakka tecavuz etmeyen, pazarlanması kolay veya belirli amaclara uyan, ihlal edilmemis garanti ve koşullara acik olarak musaade etmez.

Yukarida belirtilenleri kisitlamadan,şirket, servis'i, hesabınızi veya isteklerinizi karşılama,veya servisinizin,hesabınızin isletimi yada knight online'in kesintisiz, hatasiz, devamli, güvenli olacagi veya servisiniz, hesabınız veya Knight Online daki kusurların giderilecegi konusunda garanti vermez.
Şirket servise yada kullanimindan kaynaklanan veya ilgili dokumanların dogrulugu,kesinligi,kalitesi,güvenilirligi,bir gorev icin olan uygunlugu konularında garanti vermez ve betimleme yapmaz.Şirket veya şirketin yetkili temsilcilerinin yaptigi sozlu ve yazılı bilgiler veya tavsiyeler,garanti yaratamaz ve herhangi bir sekilde garantinin kaps***** genisletemez. Servisinizin, hesabınızin ve Knight Online'in kullanimi konusunda tamamen siz sorumlusunuz ve tüm riskleri üzerinize almis bulunuyorsunuz.Servisinizi yuksek riskli aktivitelerin oldugu ve hatalardan kaynaklanan zararların meydana geldigi ortamlarda kullanmamalisiniz.Bilgilerinizin kaybi ve bilgilerinize uygun olmayan geçişlerin şirkete ait olan güvenlik prosedurleriyle onlenmesi icin şirket garanti veremez ve betimlemede bulunamaz. Telekominikasyon hatları üzerinde saglanan bilginin aktarim hataları veya bozulmaları yada güvenlikleri konusunda şirketimiz sorumlu bulunmayacaktir.Bazi durumlar,uygulanan garantilerle ilgili hak iddialarına izin vermemektedir ve boylelikle sozu gecen iddialar sizin icin gecerli olamayacaktir.Bu Garanti size belirli yasal haklar vernmektedir, ve durumdan duruma degisebilen diger farkli yasal haklarada sahip olabilirsiniz .


14. SORUMLULUKLARDAKİ KISITLAMALAR


(a) )Şirketin size karşı olan tüm zararlar,kayiplar veya bu na yol acan ve a bu gibi durumlarda(kontrakta bulunan veya haksizliga yol acan vb.) sorumlu oldugu en buyuk tutar veya yukumluluk miktari,sizin oyun itemları,ve Knight cash icin yapmış oldugunuz ,ayni ayin icinde veya ayda gerceklesen ,toplam servis uzretlerinin üzerinde olmayacaktir.

Şirket, veya ortakları ,partnerleri ,bagli kurulusları,direktorleri,memurları,calışanları,aja ns ve ürün saglayiciları, Hicbir durumda sorum tutulamayacaktir size veya herhangi bir 3.sahisa karşı, herhangi bir ozel, tesadufi, devamli, cezai veya dikkat ceken ,herhangi bir kisitlama olmaksizin, kar kayiplarına yol acan herhangi bir zarar, servise, programlama, hesabınız veya bu anlaşma, bagli veya disaridan kaynakli,()ve,neden .


(b) Eger oyundan bir madde veya Knight Cash satin aldi iseniz,satin aliminiz , almis oldugunuz oyun maddesi ve Knight cash kullanimi ile iliskili , oyun Maddesi ve Knight cash in hesabınıza saglanmasında şirketin sorumlu oldugu durumlar dışında, kabul etmis bulunmaktasiniz,


©️ )Şirketin yayinindan veya 3.sahislardan kaynaklanan, bilgisayariniza Herhangi bir virus bulasimi durumunda, şirketin herhangi veya tüm sorumluluklardan muaf olmasıni kabul etmis bulunmaktasiniz.


(d) Knight Online servisine baglanti sağlama ve subsdan sonuclanan ve dogan herhangi bir drumda siirketin sorumlu tutulamayacagini kabul etmis bulunmaktasiniz.


15. SANSÜRLENMEMİŞ BİLGİLER

Internet üzerindeki icerik ve maddelerin (kullanıcı mesaj tablosu gibi) 3.sahislar tarafindan bakım ve yaratiminin gerceklestirilebilecegi ve bu maddelerin bir kisminin seks , aciklik,mustehcen,hakaret edici ve yasa disi olabilecegini anl*****za sunariz.Şirketimiz kisi veya kurumlara karşı ,dogrudan veya olmaksizin,servisimiz yoluyla geçişi saglanan ve 3.sahislardan gelen maddelerle iliskili olarak ,bu gibi durumlardan dogacak olan hicbir koşulda sorumlu bulunmayacaktir.Servis ve genel internet kullanimindan dogan tüm sorumlulugu ve riski üzerinize almis bulunuyorsunuz.Şirket 3.sahislar tarafindan ,hyperlink ve diger formlarla saglanan her turlu icerige karşı olan herhangi bir veya tüm sorumlulugu reddeder.


16. TAZMİNAT

Bu dokumani kabul etmenizle birlikte,şirketi,ortaklarıni,partnerlerini,alt kurumlarıni,direktorlerini,memurlarıni ve calisanlarıni,ajansları veya saglayicilarıni,lisanslarıni,distributorlerini,ice rik saglayicilarıni ve diger servis üyelerini,tüm zararlardan, sorumluluklardan, kayiplardan, yargilardan, iddialardan, mudahalelerden, iddialardan ve avukat ücret ve giderlerini iceren şirketin maruz kalabilecegi ,veya aci cekebilecegi ve tatmin etmek ve odemek zorunda olacagi,savunma,ayarlama (bu anlaşmayla belirlenen limitler icinde )veya sizin anlaşmayı bozmanizdan dogan servis kullanimindan kaynaklanan tutarlara karşı,teminat vermeye ve zararlardan korumaya yukumlu bulunmaktasiniz.


17. SONLANDIRMA


(a) )Şirket, bu anlaşmayı bozmaniz ve 3.sahis yada kurumların haklarına tecavuz etmeniz durumunda ,yada bize sağlamış oldugunuz bilgiler, oyun oynamaniz,chat veya herhangi bir oyuncu activitesi üzerinde bilgi saglayamama gibi ,Knight Online'in anlaşma üzerinde belirtilen kurallarına aykiri olan durumlarda , kendi taktir hakkını kullanarak ,anlaşmayı size bildirmeden ve hizli bir sekilde gecersiz kilip sona erdirebilir (hesabınız ve yazılım lisansiniz dahil)Herhangi bir durunmdan dolayı, şirket bu anlaşmayı iptal eder ise oyun malzemeleri ve Knight Cash icin odemis oldugunuz tüm tutarları geri alamadan hesabınıza olan geçişi kaybedersiniz.


(b) Eger servis veya hesabınız herhangi bir sebepten dolayı yada belirli bir sure boyunca kapatilir veya iptal edilirse,knight cash ve oyun itemlarıni iceren ücretler icin geri odeme yapilması ve alinması hakkına sahip bulunmamaktasiniz.

18. HUKUK VE MAHKEME SEÇİMİ.

Bu anlaşma ,diger yargilama yollarına basvurmayi gerektiren herhangi bir hukuk prensibi ile catismadan, California yasaları altinda analiz edilip ve guc uggulamasına gidilerek , yurutumu gerceklestirilecektir. Bu anlaşma ile dogan tüm girisim ve dava yolları, eyelet sinirları icinde veya California, Los Angeles'da bulunan federal mahkemelerde (yasa ile izni verilmis ve taraflardan biri federal mahkemeye girisimde bulunmayi secer ise) ozel olarak, mahkemeye verilip dava acilacagini kabul etmis bulunuyorsunuz


19. GENEL KOŞULLAR

Bu anlaşmada belirtilen sartlar dışında,sözleşme üzerindeki herhangi bir degisiklik yazılı belge olarak bulunmali ve şirket ve sizin tarafınızdan imzalanmak zorundadir.Eger bu anlaşmanın herhangi bir koşulu gecersiz veya uygulamaz bulunursa, bu koşul dışında kalan diger koşullar yurululukte bulunacaktir. The UN Convention'in uluslararasi mal satisları üzerindeki contrakları acik ca gecersiz sayilacaktir.. Bizim ,siz yada diger sahisların ihlalleri üzerine gitmemizdeki basarisizliklar, diger baglantili ve benzer ihllaller üzerine gitme haklarımizi engellemez. Şirketin yazılı izni olmadan, bu anlaşmayı ve bunun altinda yatan haklarınizi transfer edemezsiniz,ve herturlu aksi yondeki girisimler gecersiz sayilacaktir. Şirket,servis ve Knight Online ile ilgili olan,sizin ve şirket arasindaki tüm anlaşma ve sözleşmeler bu anlaşma ile belirlenmistir, ve bu anlaşma ,partiler arasinda bulunan daha onceki tüm anlaşmaların(yazılı ve sozlu olan) yerini almaktadir. Bu anlaşma dışında kalanları dikkate almadan ,şirket olarak anlaşmanın sartlarıni gerceklestirmede yapılan yanlışlık,gecikme ve basarisizliklar , şirketin gecerli control limitlerinin dışındaki sebeplere dayaniyor ise, bu anlaşmanın ihlali olarak gozonune alinmayacaktir.Sizin tarafınızdan verilen ve bu anlaşma altında gerekli olduğu görülen tüm uyarılar [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine elektronik posta olarak gönderilmelidir.(Dikkat:Müşteri destek sistemi bilgilerin ulaştığı anda etkiye geçecektir) .

Bu anlaşmada gecen koşul ve durumları "okudum ve anladim" tusuna basarak kabul etmİŞ ve bu koşul ve durumlara baĞli kalacaginiza sÖz vermİŞ bulunmaktasiniz.Belİrtİlen koşul ve durumları kabul etmİyorsanız, sayfadan hemen Çikarak, bu servİsİn kullanıcısi olmaktan vazgeÇebİlİrsİnİz. Oyun oyNamaniza verİlen İznİ bÖylelİkLe kaybetmİŞ bulunursunuz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://hackking.yetkinforum.com
 
Knight Online Kullanıcı Anlaşması
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bazı Kolay Kelimeler ( günlük hayatta kullanılan )
» DİSS yarışması
» SahilMt2 Online
» Peygamber Efendimizin sav Miraçta Cehennem bekçisi Malik ile konuşması

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Massive-Forum :: Knight Online :: Knight Online Genel-
Buraya geçin: