Massive-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Massive-Forum

Knight Online Koxp | 1849 Koxp - 1299 Koxp - 1849 Multi Client - Metin 2 hile ,bot,

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Programsız çifte ko acma !!

YazarMesaj
adiyosb4by

Programsız çifte ko acma !! Empty
MesajKonu: Programsız çifte ko acma !!   Programsız çifte ko acma !! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 11:29 pm

Slm arkadaşlar size bugün cift ko acmayı yani knight acmayı ögreticem programsız şekilde ilk önce düşük ayarda calışması için sizin için ayarladıgım lancure ve option nu VE ben ttkoxp tavsiye ediyorum! indirin pc ye şimdi ve şimdi başlıyalım..

Adımlar:

İLK ÖNCE PCDEN GEREKSİZ CALIŞAN ŞEYLERİ KAPATIN WİNANP,MSN,VİRÜS KORUYUCU NE KADAR AZ ÇALİAN ŞEY OLURSA O KADAR RAHAT EDERSİNİZ..

1.indirdigimiz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ko nun kuruldugu klasörün içine atıp ok deyin.

2.pcden başat,denetim masası,kullanıcı hesaplarından başka hesap acın..

3.actıktan sonra başlat,oturumu kapat.kullanıcı deiştire tıklayın actıgınıza girin.

4.acıldıktan sonra knıght nerde kurulu ise klosörden masaüstüne kısayol atın.

5.tekrar başlat,oturumu kapat.kullanıcı deiştire tıklayın eskiye geri dönün..

6.şimdi en önemli kısım ko acın ve carınızı acın ttkoxpu calıştıp oto party ve adamınıza koxpu kurun başatın işaretleyin..

7.oyuna ellemeden başlat.kullanıcı deiştire girinve diyere gecin..

8.şimdi bu otumdan ko acın cahra girin ve adamınıza party atın otomatik kabul edecek ve sizi kasacaktır tekrar öbür adama dönmek isterseniz tekrar başlat kullanıcı deiştirden gidebilirsiniz....

ÖNEMLİ..

AYARLARI ATMAZSANIZ KASMA YAPAR PERFORMANS ALAMASSINIZ..

TRANDE İÇİN İLK ÖNCE ADAMLA ATIP SONRA ÖBÜR ADAMLA KABUL ETMENİZ GEREKİR...

BİR TEŞEKKÜR YEDER PATHOSTAKİ DOSTLARIMA SEVGİLER...

GÜVENMEYENLER İÇİN [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]....

DENEYEN ARKADAŞLAR YORUMLARI BEKLİYORUM....

Programsız çifte ko acma !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 32 x 32 Clan Sembolü Yapımı [ Programsız ]